Parduoda Vasarnamis, Rezi, Zala, Vengrija, 01

Parduoda - Cod. 23023

  • Tipologija: Vasarnamis
  • Sritis: 2200 m²
  • Kambariu skaicius: 2
  • Valstybe: 2

, Visame pasaulyje garsaus kurortinis miestas žinomas Hévíz 4, 7 km nuo Keszthely Rezi atostogauti prieš kelerius metus, kuri buvo paskelbta belterületté pardavimas.
Dviejų aukštų pastatas, su virtuve ir spaudos namų, grindys atidaromas žemės pince.A turi du kambariai van.Az kaip pastatas visa plyta už namo yra labai geras állapotban.A pernai pastatytas saugojimo mediena, tualetas van. suformuota Az galite sukurti pastatus, bet ir viršutinė dalis gali būti išspręsta, nes ji gali kreiptis dėl statybos leidimo.
2200 kvadratinių metrų sklypas smėlio dirvožemio į pietus, pusė 90% Riesling vynuogių, slyvų, kitų, vidutiniais metais, 1300 litrų vyno, naudojamų būti sodinami ant kitos pusės minőségben.A šalies pirmos klasės trijų metus iki šių metų abrikosai terem.A namas su vaismedžiais Havana taip pat yra puikus veislės: "Apple", "Williams", didžiaakių vyšnios, persikai, slyvos, riešutai.
Vanduo, elektra vezetve.Továbbá yra rezervuaras.
Taip pat gali gerai gyventi.
Jei kas nors būtų estleg tikslą, kad norite praleisti metus tik kelias savaites ir ne laikas rimtai spręsti šalies atsargiai, jis gali būti patikimas dienos į 100 žaidėjų padėti.
Kaimynai: vokiečių gydytojas ir San Francisko üzlettulajdonos.Teljesen laisvoje aplinkoje.

.

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB